مراحل و مقررات ثبت نام
مشارکت کننده گرامی، خواهشمند است مراحل زیر را جهت ثبت نام در چهارمین نمایشگاه بین المللی ایران رایدکس: موتورسیکلت، دوچرخه، قطعات، لوازم یدکی، وسایل نقلیه برقی، هیبریدی و تجهیزات وابسته ( Iran Ridex )، از 26تا29 دی ماه 1396 تکمیل نمایید :
مرحله اول:تکمیل فرم اولیه درخواست فضا بصورت آنلاین(در پایین صفحه)/ دریافت ایمیل رسید اطلاعات از جانب ستاد برگزاری
مرحله دوم:پرداخت هزینه اولیه ثبت نام که از جانب ستاد برگزاری اعلام خواهد شد و ارسال فیش پرداختی به ستاد.
مرحله سوم:دانلود فرم های ثبت نام / تکمیل، مهر و امضای فرم ها / ارسال اصل فرمها و مدارک مورد نیاز و فیش های پرداختی به ستاد برگزاری(زمان دانلود فرم متعاقبا اعلام میشود)
مرحله چهارم:دریافت پیشنهاد فضای غرفه، تایید نهایی و محاسبه هزینه نهایی ثبت نام/ ارسال فیش نهایی پرداختی و پلان مهر و امضا شده به ستاد برگزاری / دریافت تایید نهایی فضا وثبت نام.
مرحله پنجم:درصورت غرفه سازی، دریافت فرم ها، تکمیل و ارسال مدارک در زمان مقرر به ستاد برگزاری
مرحله ششم:دریافت کارت های شناسایی غرفه داران، دعوت و پارکینگ نمایشگاه
 
"لطفا توجه فرمایید که اطلاعات مندرج در این فرم جهت انجام کلیه مراحل حضور شما در نمایشگاه و همچنین در کتاب و سایت نمایشگاه، مورد استفاده قرار خواهد گرفت. بدین منظور در تکمیل و صحت اطلاعات وارد شده دقت فرمایید."
 
نکات ضروری و قابل توجه:
√لطفا قبل از پرداخت هزینه، با ستاد برگزاری تماس حاصل فرمایید.
√جانمایی، پس از واریز قطعی و بر اساس گروه کالایی، متراژ درخواستی، اولویت واریز تمام وجه و اسپانسری در نمایشگاه انجام می شود.
√نمایش، عرضه و تبلیغ کالاهای خارجی توسط شرکت های ایرانی که نماینده آن محصولات باشند، در غرفه مجاز بوده وشامل تعرفه های ارزی نمی‌باشد.
√انصراف تا قبل از تاریخ 30 آذر96، صرفا از طریق ارسال نامه مکتوب و رسمی شرکت متقاضی، شامل کسر 30 درصد کل هزینه تعرفه بوده و پس از این تاریخ، هیچ وجهی بازگردانده نخواهد شد.
√ثبت نام و حضور در نمایشگاه تابع قوانین عمومی و عرف نمایشگاه های بین المللی ایران و سایر مقررات مربوطه می باشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید فایل های مربوط به قوانین و مقررات را از قسمت دریافت فایل، دانلود نمایید. تکمیل فرم و ثبت نام در نمایشگاه به منزله قبول قوانین نمایشگاه می‌باشد.
√خواهشمند است از تکمیل فرم، بیش از یکبار، اکیدا خودداری نمایید. همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل هنگام ثبت نام، از مرور گر اینترنت فایرفاکس استفاده نموده و یا درصورت ضرورت با ستاد برگزاری نمایشگاه تماس حاصل فرمائید.